1. Odstúpenie od kúpnej zmluvy (zásielkový obchod) vrátenie tovaru.

1.1 Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho
Kupujúci má právo v súlade so zákonom O ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z. odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru. V prípade uplatnenia tohto práva je kupujúci povinný dodržať podmienky a postup uvedený v bode 4.2. VOP.

1.2 Ako postupovať v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy
Vzhľadom k tomu, že v prípade odstúpenia sa zmluva od začiatku ruší, vráti alebo nahradí dodávateľ kupujúcemu a kupujúci dodávateľovi všetky vzájomne prijaté plnenia.
Ak sa zákazník rozhodne pre odstúpenie od zmluvy v lehote uvedenej v bode 1.1, je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

 • Kontaktovať nás (viď kontakt) so žiadosťou o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, mena a priezviska.
  – Ak kupujúci už tovar obdržal a prevzal, zašle ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt a to za nasledujúcich podmienok:
  – Tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale.
  – Tovar nesmie byť použitý, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný.
  – Tovar musí byť nepoškodený.
  – Tovar musí byť kompletný.


Tovar zašlite spolu s dokladom o kúpe – faktúra (každá objednávka má faktúru ktorá je posielaná na e-mail)

A vyplnený formulár pre vrátenie tovaru (na stiahnutie dolu)

Tovar,faktúra a tlačivo na vrátenie tovaru sú 3 veci ktoré musí obsahovať balík.

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.
Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.
V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude akceptované odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.