Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po všetkých zliav a to nasledovne: 0€ (ZADARMO) &nbsp  pri prevode na účet, dobierka sa účtuje + 0,95€ za balík. Pri dobierke je výsledná suma za balík 0,95€   (0€kuriér+0,95€dobierka)

Česká republika – Posielame kurérom GLS za 5€ za balík len prevodom vopred na účet a to najneskôr do 48h od objednávky.Dobierkou neposielame.Ďakujeme za pochopenie.

Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

Podmienky a možnosť platby za tovar

Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru kurierovi spoločnosti GLS.

Alebo prevodom na náš účet a to najneskôr do 48 hodín od objednávky,v opačnom prípade bude objednávka automaticky STORNOVANÁ. 

Pri platbe na účet je potrebné VS uviesť číslo objednávky.Prípadne do poznamky dať meno na koho bola objednávka vytvorená pre urýchlenie vybavenia objednávky.Ďakujeme.

Bankové spojenie:

SK93 0900 0000 0051 9868 5975

Ďakujeme za pochopenie.

Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. 1-2 dni Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru.

Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriéra spoločnosti GLS na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

Všetky objednávky posielame výhradne kuriérom spoločnosti GLS. Po obdržaní správy Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky.