Úvod DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

 


Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po všetkých zliav a to nasledovne: 2,80  pri pladbe na účet dopredu ,dobierka sa účtuje + 1€ za balík.

  

 2,80€ za balík  Platí iba pri možnosti platby na účet

 

Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.

Podmienky a možnosť platby za tovar

Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru kurierovi spoločnosti GLS.


Alebo prevodom na náš účet a to najneskôr do 48 hodín od objednávky,v opačnom prípade bude objednávka automaticky STORNOVANÁ. 


Bankové spojenie:

 

SK95 6500 0000 0000 9499 4527


Ďakujeme za pochopenie.

 

Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru.Najčastejšie od 10 pracovných dní.

 

Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

 

Tovar je dodávaný prostredníctvom kuriéra spoločnosti GLS na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

 

Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

 

Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

 

Všetky objednávky posielame výhradne kuriérom spoločnosti GLS. Po obdržaní správy Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky.